דוגמאות ותמונות בתחתית העמוד

מגוון רחב של אריחים ריצוף וחיפוי משווק על ידינו בשרון קרמיקה מאז 1985. אנו מייבאים גרניט פורצלן, קרמיקה, אבני צפחה, ריצוף אוריינטאלי ("מצויר"), דקורים, פסיפסים ועוד..

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה בראשון לציון להתרשם מהמגוון הרחב של המוצרים- מהטקסטורה, מהצבעים ומהאיכות. 

יודעים כבר מה אתם רוצים להזמין? צרו איתנו קשר כאן (קישור??). כל מוצר מהקטגוריה לעיצוב הבית – גרניט פורצלן, קרמיקה, צפחה, אריחים צבעוניים, דקורים, פסיפסים או אחר- נוכל לעזור לכם להגשים את החלום.

סוגי ריצוף גרניט פורצלן

הסוג המודרני המתאפיין בעמידות גבוהה, ומחירו סביר ביחס לחומרים כמו אבן טבעית ושיש. פורצלן הוא כיום החומר הנפוץ בישראל לריצוף וחיפוי.

ניתן להשיג גרניט פורצלן בכל גוון, גודל, הדפס / ציור.  מבריק או מאט. כאשר מרצפים באריחי פורצלן יש לשמור על מרווח של 3 מ"מ לפחות בין אריח לאריח. הגרניט פורצלן בעל מידות מדויקות יחסית לשאר אריחי הקרמיקה. בנוסף, אם האריח נפגם, הפגיעה לא תבלוט לעין כמו באריחי הקרמיקה המזוגגים.

  לפורצלן סוגים שונים:

 • מזוגגים – אריח מצופה בשכבה המגינה עליו מפני שחיקה וספיגה. הזיגוג מונע מחומרים שונים להיספג לגוף האריח. אריחים אלה חזקים ואיכותיים ומומלצים הן לקיר והן לרצפה. 
 • אריח בגימור מט משי – אריח מזוגג במגע עדין. האריח נקרא גם אריח בגימור סאטן. יתרון גדול של אריחים מסוג זה הוא שהם לא צוברים לכלוך לעומת אריחים מחוספסים יותר.
 • LAPPATO לפאטו- אריח מזוגג העובר תהליך ליטוש עדין ובסופו מקבל מראה מבריק עדין ושומר על זיגוג למניעת ספיגה.
 • מלוטש – אריח שעבר ליטוש והפך למבריק. לא מתאים למקומות חיצוניים בשל חלקלקות יותר גבוהה. אריחים אלה מגיעים ללא זיגוג, לכן יש להשגיח מפני ספיגה יתר על המידה. 
 • אנטי-סליפ – אריחים בתקן R10 או R11 או R12. אריחים אלה מיועדים למשטחים רטובים כגון חדר אמבטיה, חצר או אפילו על יד בריכה. אריחים אלה מגיעים במבחר גדול של גדלים ועיצובים שונים. 

כמה טיפים לפני שיפוץ..

 •  מבחר סוגי הריצוף והחיפוי גדל משנה לשנה. אם בשנים עברו אריחים מרובעים וקטנים היוו סטנדרט, הרי שהיום מדובר באריחים גדולים בצורות שונות ולעיתים אף משונות. 
 •  
   מומלץ לקבל המלצות על רצף מיומן, לבקש כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים ולסקור את השוק כמה שאפשר. גם אם השקעתם בריצוף איכותי ויקר, בעל מקצוע לא מקצועי יכול לקלקל את המראה הסופי.
 •  בעת יישום הריצוף מומלץ לשמור על מרווח בין האריחים ולא להצמידם. לעיתים קרובות משטח ההדבקה לא ישר לגמרי או תזוזות טבעיות של האדמה יכולים לגרום לפיצוצים בקצוות האריחים במידה והאריחים צמודים. 
 • מומלץ לקנות מעט יותר מהכמות הנדרשת. יש לקחת בחשבון חיתוכים, שבר אריחים בעת העבודה או בעתיד וכן תוספת עבור חיתוך פאנלים. 

לפניכם דוגמא קטנה לאריחים שאנו מייבאים מהחברות מהמתקדמות והמוכרות בעולם, מספרד ואיטליה- sintesi, mainzu, keros, halcon ועוד.

ריצוף חוץ דוגמאות

ריצוף לבית תמונות

גרניט פורצלן דמוי שיש

אריחים מצוירים

ריצוף דמוי פרקט