סוגי כיורים למטבח

 סוגי כיורים למטבח - כגון נירוסטה, גרניט וחרס. סוגי ההתקנות, תמונות, הסברים וטיפים.

 • נירוסטה - פלדת אל חלד. בגימור מט או מבריק, בעלי גימור ישר או מעוגל. קל להחזקה. רצוי לברר מראש אם קיימת שכבה כנגד רעש מטפטוף מים על הכיור.

כיור נירוסטה למטבח בלנקו דגם זירוקס 700IFA נירוסטה

 • סיליגרניט - החומרים הנפוצים ביותר לכיורים למטבח. עשויים מיותר מ80% גרגירי סלע גרניט משולבים עם חומר אקרילי. התוצאה - חומר קשיח ועמיד ועם זאת ניתן לעיצוב ובעל מראה יוקרתי. מחירו יקר יחסית לסיליקוורץ. בשל ספיגות מסוימת בגרניט. רצוי לשים לב שהכיור איכותי עם אחריות כנגד כתמים.

כיור בלנקו מטבח 60 סמ נאיה 6 פלוס + גרניט

 •  קוורץ - חומר אקרילי אשר קל לניקוי ומחירו נמוך יחסית לגרניט. חומרים אלה רגישים יותר לשריטות לאורך זמן וגם פחות עמידים לטמפרטורות קיצוניות וחומרים כימים חזקים. קל להתאמה בהתקנה שטוחה ובעלי התאמה ל "התקנה אפס" במטבח. מתאימים גם לשילוב בארונות אמבטיה.
 • חרס - כיור החרס הוא הנפוץ ביותר בארונות אמבטיה, אך קיים גם למטבח. לשים לב שלא מתאים לכל טוחני האשפה. קיים בעיצובים שונים ובגדלים שונים. 

כיור מטבח חרסה שף 521 כיור חרס למטבח 

סוגי התקנות לכיורי מטבח

 • התקנה עליונה - הכיור מוכנס בקלות אל המשטח ושוליו נשארים בולטים בחוץ. בליטה זאת יכולה להקשות על מעבר נוזלים מהשיש לתוך הכיור.

כיור בלנקו למטבח גרניט דלאגו 6 בלאנקו התקנה עליונה

 • התקנה שטוחה - התקנה שטוחה יחד עם משטח השיש. ההתקנה הנפוצה ביותר בה הגובה מעט מתחת לפני השיש. עבודה "חלקה" עם הנוזלים שעל השיש.
 • התקנה תחתונה - התקנה מעט יותר מורכבת בה הכיור מוסתר בחלקו ומושם מתחת לפני השיש. מקלה על הניקיון ופונקציונאלית. 

כיור נירוסטה כפול בלנקו קלארון 400400IF התקנה תחתונה

סוגי כיורים לאמבטיה 

 מידע על סוגי כיורים לאמבטיה - חומרים כגון חרס, זכוכית, שיש יצוק ואבן. סוגי ההתקנות, משטחים להנחת הכיור, הסברים וטיפים. 

 • כיור זכוכית -  נחשבים עיצוביים ומיוחדים, מתאימים בעיקר לחדרי אמבטיה ופחות למטבחים. קיימים ככיורים מונחים וכמשטח אינטגרלי.

כיור זכוכית לאמבטיה אובלי חום עלים  כיור זכוכית מונח 

 

 • משטחי חרס אינטגרליים - משטח כיור אינטגרלי לארון אמבטיה, בדרך כלל לבן מבריק. זהו הסוג הנפוץ ביותר. קל לניקוי ולהתאמה לעיצוב בחדר אמבטיה. קיים במידות 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 100, 120 ו-150 ס"מ.

משטח כיור אינטגרלי חרס לבןמשטח חרס סטנדרטי

 • כיור מונח - כיור מונח לאמבטיה על משטח עץ בוצ'ר / זכוכית / שיש. קיים במבחר גדול של מידות, צבעים וגימורים. ניתן לקבל את הכיורים הללו עשויים חרס, בטון, זכוכית או שיש יצוק. הברז יכול לצאת מהקיר, מהמשטח עליו מונח הכיור או מחובר לחור בכיור עצמו.

כיור מונח לאמבטיה 9854 אפור מבריקכיור חרס מונח.

 • כיור שיש יצוק אינטגרלי - משטח וכיור, אותם יוצקים יחד לכיור יצוק לפי מידה, בהתאם לגודל הארון או המשטח אותו רוצים לקבל. ניתן לקבל את השיש במבחר גדול של גדלים וצורות ומגוון רחב של צבעים. הכיורים עמידים בפני שחיקה, מתאימים לכל סביבה וקלים לניקוי. כיור המורכב מתערובות אבן עם חומרים פולימריים.

ארון אמבטיה בהזמנה כיור אמבטיה לפי מידה לחץ לפתיחה

 • כיור תלוי - כיורים תלויים יכולים להתאים לחללים קטנים כגון חדרי שירותים או חללים קטנים אחרים אבל גם יכולים לתת תחושת מרחב לכל חדר אמבטיה. הם נתלים ישירות על הקיר ומגיעים בעיצובים מתקדמים וגם פשוטים. בנוסף לכיור תלוי ניתן להשיג כיום סיפון מעוצב להשלמת המראה. 

קטגוריה כיורים תלויים במגוון מידות ועיצובים. כיור תלוי לשירותי אורחים / חדר שירותים, כיור תלוי לאמבטיה, עם וללא משטח, בתוספת מתלה מגבת ועוד. SINCE 1985כיור תלוי

 • כיורים עומדים - כיור עומד מעוצב בעל מראה מיוחד, המספק עיצוב נקי ופתוח בחדר הרחצה. כיורים מסוימים מגיעים עם חור לברז וחלקם מגיעים אף עם יכולת אחסון.

כיור עומד מעוצב - קטגוריהכיור עומד

 • כיור שקוע - מותקנים כשמחצית מגופם שקוע בתוך המשטח, והמחצית השנייה נמצאת מעליו. בעלי אלמנט עיצובי.

כיור שקוע

 • אבן – כיורי אבן טבעית או יציקה סינתטית. כיורים אלה כבדים יותר ולכן מומלץ למקם על ארון שעומד על רגליים או לפינת נטילת ידיים מעוצבת. 

משטחים להנחת כיור מונח

 • משטח בוצ'ר - משטח עץ בעל אלמנט עיצובי. את המשטח ניתן לקבל לפי מידה בגוונים שונים. למשל בגווני עץ טבעי, אלון מבוקע, אגוז, קפה, פיסטוק, מולבן ואלון שטרייף. ניתן לבצע חיתוכים והתאמות לפי הנדרש בבית הלקוח. משטחים אלה משמשים כחלק עליון לארון או כמשטח מרחף. 

ארון אמבטיה לפי מידה עם בוצ'ר לפי מידהמשטח בוצ'ר

 • משטח זכוכית - משטחים במראה עדין ומבריק המגיעים במידות שונות ובצבעים שונים. לדוגמא גווני לבן, שחור, אפור, זהב, אדום. כמו כן קיימים משטחים צבעוניים ומעוצבים בגוונים  ועיצובים מגוונים. משטחים אלה קיימים כמשטח הנחה לכיור מונח או כמשטחים עם כיור מובנה.

ארון אמבטיה עומק 40 סמ רוחב 60 סמ תלוי דגם יהלום לבן ארון עם משטח זכוכית

 • משטח שיש יצוק - קשיחים ועמידים בשחיקה. משטחים אלו מגיעים כשהם מותקנים בתוך ארון האמבטיה או כשיש מרחף. בעלי מבחר צבעים רחב ומגוון. משטחים אלה קיימים כמשטח הנחה לכיור מונח או כמשטחים עם כיור מובנה.
 • משטח אבן טבעית - שיש, גרניט, אבני גיר (כגון חברון). את משטחי האבן הטבעית מתאימים על פי הגודל הנדרש לחדר האמבטיה.
 • משטח אבן מלאכותית- אבן קיסר, אבן אורפל, קריסטלייט,קוריאן וסיילסטון. ניתן לייצר משטחים אלה לפי מידה.

בשרון קרמיקה אנו משווקים מגוון סוגי כיורים למטבח ולאמבטיה במבחר עיצובים ועובדים עם החברות האיכותיות והמובילות בענף: חרסה, בלנקו, סניט, שוני, פרופילון, ויטרה, לאופן, אולין, קרלוס ועוד.

למעבר לקטגוריית כיורים.

לכל שאלה וייעוץ נשמח לעזור בטלפון 03-9410924 וואטסאפ שירות לקוחות 058-7100325.

מאמרים נוספים