ארון אמבטיה לפי מידה

ארונות אמבטיה לפי מידה וארונות אמבטיה בהתאמה אישית המאפשרים בחירת עיצוב, מידות, גימור, גוון ועוד. ארון אמבטיה עם שיש וכיור יצוק לפי מידה או בוצ'ר בהזמנה אישית.  


הארון הפך בשנים האחרונות לפריט אופנה לכל דבר וחשיבות ארון האמבטיה בעיצובו ובאופן האחסון שלו הופכים אותו למרכזי בתהליך העיצוב של חדר האמבטיה.
על אף המבחר הרחב של עיצובי ארון אמבטיה סטנדרטי, פעמים רבות אנו מוצאים עצמנו בבעיה במציאת רהיט שיתאים לתנאים שקיימים בחדר האמבטיה שלנו.
למשל, רצון בארון צר וארוך, או רצון בארון עם חיתוך מסוים בגלל צנרת ש"תקועה" במיקום בעייתי בחדר האמבטיה. כמו כן חיפוש אחר ארון בשילוב צבעים או בצבע מיוחד שלא קיים בשוק ארונות האמבטיה הסטנדרטיים . לעתים גם נחפש סגנון מסוים כגון סגנון וינטג', סגנון עתיק או גימור מיוחד.
אצלנו בשרון קרמיקה תוכלו לבנות ארונות אמבטיה לפי מידה הקולעים לטעמכם.   

ניתן לקבל ארון אמבטיה בפורמייקה / צבע אפוקסי בתנור / בשילוב מתכת ובצביעת יד. מבחר הצבעים גדול וניתן לשלב צבעים, הכל בהתאם לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. הצבעים עמידים בלחות ומיועדים לשימוש בחדרים רטובים וחדרי אמבטיה.

תמונות לקוחות וקטלוג – 

ארונות אמבטיה בהזמנה אישית - תמונות

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית  

בחירת עיצוב, מידות, גימור ועוד. ארון אמבטיה בהזמנה אישית עם כיור אינטגרלי לפי מידה או בוצ'ר לפי מידה. עיצוב הבית מאז 1985

במקרים של ארון מקיר לקיר או במקרים של חיתוך מיוחד של הארון או השיש בחדר האמבטיה שלכם, אנחנו נשלח אליכם מודד מקצועי. המודד ייקח מידות בהתאם לחדר האמבטיה, יסביר וייתן מענה לכל בקשה או שאלה. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מיקום הצנרת ביחס לארון: יש לוודא גישה מהצנרת אל הכיור, מרחק סביר לחיבור הנילים לברז ואת המרחק בין הסיפון ליציאת הביוב.

ארון שירות לאמבטיה 
כאמור בנוסף לארונות סטנדרט ניתן לייצר ארונות אמבטיה בהתאמה אישית, וכך גם בארונות שירות. ניתן לייצר ארון שירות לאמבטיה לפי מידה, למשל על מנת לשבץ מכונת כביסה או מכונת ייבוש ולכל מטרה אחרת.

ארון אמבטיה עם כיור אינטגרלי יצוק לפי מידה או בוצ'ר  

משטח עליון – ארון אמבטיה עם כיור אינטגרלי לפי מידה, שיש לפי מידה או עם בוצ'ר לפי מידה. המשטח העליון מותאם לפי רצון וצורכי הלקוח לארון.
 כיורי החרס מגיעים במידות קבועות ולא גמישות. ניתן בלעדית אצלנו בשרון קרמיקה להזמין ארונות אמבטיה עם כיור יצוק לפי מידה שיתאימו לכל ארון ומידה שתחפצו (גם עבור ארון אמבטיה בהתאמה אישית וגם עבור ארון אמבטיה רגיל סטנדרטי).     

שיש יצוק – רבים למשל נתקלים בבעיית הרוחב בחדר האמבטיה, בגלל משקוף, או בגלל צפיפות. הפתרון האידיאלי הוא השיש לפי מידה שמגיע בכל מידה ובכל צבע. אם תרצו, תוכלו למקם גם שני כיורים ויותר ביחידת שיש אחת. השיש היצוק חזק מכיורי חרס וניתן לעצב אותו, במבחר גוונים או למשל עם הטבעת אבנים או זכוכית בחזית.
שיש יצוק לפי מידה יכול להגיע למידות של עד שלושה מטרים. יתרון נוסף ומשמעותי, גם לעומת חומרים אחרים כמו שיש קיסר, הוא שהכיור האינטגרלי יצוק יחד עם השיש, כלומר אין שום חיבורים בין השיש והכיור- למראה יפה ונקי.

שיש מרחף

 בנוסף לשיש לארון אמבטיה, קיים גם שיש מרחף עם חזית רחבה, תלוי באוויר ללא ארון או עם ארון בנפרד. מגיע לפי מידה. שיש מרחף קיים במבחר גדול של צבעים ובמידות ועיצובים שונים של כיור יצוק לפי מידה. ניתן למקם חריץ מגבת אינטגרלי. 

שיש לפי מידה – צבעים

ארון אמבטיה עם שיש מגיע שיש במבחר של מבחר גוונים. קיימים גווני מט ובנוסף קיימים מבחר גווני שיש טרצו. הרי מבחר דוגמאות:

גווני שיש יצוק לפי מידה וכיור מונח לחצו לפתיחה

גווני שיש יצוק לפי מידה וכיור מונח עשוי שיש 

שיש לפי מידה גוונים

שיש יצוק לפי מידה טראצו גווני שיש טרצו

מראה לאמבטיה לפי מידה

בנוסף לארון אמבטיה בהזמנה אישית – ניתן להזמין גם מראה לאמבטיה לפי מידה עד רוחב 180 ס"מ למראה מלבנית וקוטר 100 ס"מ לעגולה. ניתן להזמין מראה עם מסגרת, ללא מסגרת וגם כמרחפת. ניתן להזמין מסגרות במגוון צבעים רחב.

 

על מנת להתרשם מהמבחר, מרעיונות העיצוב ומטיב החומרים- מומלץ להגיע אלינו לאולם התצוגה של שרון קרמיקה בראשון לציון רחוב יצחק בן צבי 41.
תקבלו ייעוץ מאנשי מקצוע מהדרגה הראשונה בתחום ארונות אמבטיה בהתאמה אישית עם ניסיון של עשרות שנים בתחום.

מאמרים