ארון אמבטיה לפי מידה

בנוסף לארון אמבטיה סטנדרטי קיימים גם ארונות אמבטיה לפי מידה. הארון הפך בשנים האחרונות לפריט אופנה לכל דבר וחשיבות ארון האמבטיה במראה הכללי ובאופן האחסון שלו הופכים אותו לרהיט חשוב ומרכזי בתהליך העיצוב של חדר האמבטיה.

על אף מבחר הרהיטים הגדול, פעמים רבות אנו מוצאים עצמנו בבעיה במציאת רהיט שיתאים לתנאים שקיימים בחדר האמבטיה שלנו. למשל, רצון בארון צר וארוך, או רצון בארון עם חיתוך מסוים בגלל צנרת ש"תקועה" במיקום בעייתי בחדר האמבטיה. כמו כן חיפוש אחר ארון בשילוב צבעים או בצבע מיוחד שלא קיים בשוק ארונות האמבטיה הסטנדרטיים – לעתים נחפש סגנון מסוים כגון סגנון וינטג', סגנון עתיק או גימור מיוחד. אצלנו בשרון קרמיקה תוכלו לבנות ארונות אמבטיה לפי מידה הקולעים לטעמכם.   

ניתן לקבל ארון אמבטיה בפורמייקה / צבע אפוקסי בתנור / בשילוב מתכת ובצביעת יד. מבחר הצבעים גדול וניתן לשלב צבעים, הכל בהתאם לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. הצבעים עמידים בלחות ומיועדים לשימוש בחדרים רטובים וחדרי אמבטיה.

ארונות אמבטיה בהזמנה אישית וכיור יצוק לפי מידה - תמונות

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית  

בחירת עיצוב, מידות, גימור ועוד. ארון אמבטיה בהתאמה אישית עם כיור יצוק לפי מידה או בוצ'ר. עיצוב הבית מאז 1985

במקרים של ארון מקיר לקיר או במקרים של חיתוך מיוחד של הארון או השיש בחדר האמבטיה שלכם, אנחנו נשלח אליכם מודד מקצועי. המודד ייקח מידות בהתאם לחדר האמבטיה, יסביר וייתן מענה לכל בקשה או שאלה. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מיקום הצנרת ביחס לארון: יש לוודא גישה מהצנרת אל הכיור, מרחק סביר לחיבור הנילים לברז ואת המרחק בין הסיפון ליציאת הביוב.

ארונות אמבטיה עם שיש וכיור יצוק לפי מידה 

ארון אמבטיה לפי מידה – עם שיש וכיור יצוק לפי מידה. לעיתים קרובות לא הארון הוא הבעיה, אלא המשטח העליון שמידותיו סטנדרטיות וכיורי החרס מגיעים במידות קבועות ולא גמישות. ניתן בלעדית אצלנו בשרון קרמיקה להזמין שיש וכיור יצוק לפי מידה שיתאימו לכל ארון ומידה שתחפצו (גם עבור ארון אמבטיה בהתאמה אישית וגם עבור ארון אמבטיה רגיל).     

רבים למשל נתקלים בבעיית הרוחב בחדר האמבטיה, בגלל משקוף, או בגלל צפיפות. הפתרון האידיאלי הוא השיש היצוק שמגיע בכל מידה ובכל צבע. אם תרצו, תוכלו למקם גם שני כיורים ויותר ביחידת שיש אחת. השיש היצוק חזק מכיורי חרס וניתן לעצב אותו, למשל עם הטבעת  אבנים או זכוכית בחזית. שיש היצוק לפי מידה יכול להגיע למידות של עד שלושה מטרים. יתרון נוסף ומשמעותי, גם לעומת חומרים אחרים כמו שיש קיסר, הוא שהכיור האינטגרלי יצוק יחד עם השיש, כלומר אין שום חיבורים בין השיש והכיור- למראה יפה ונקי.

משטח שיש מרחף

שיש עם חזית רחבה, תלוי באוויר ללא ארון או עם ארון בנפרד. מגיע לפי מידה. השיש קיים במבחר גדול של צבעים ובמידות ועיצובים שונים של כיור אינטגרלי. ניתן למקם חריץ מגבת אינטגרלי. 

שיש לארון אמבטיה – צבעים

גווני שיש יצוק לפי מידה וכיור מונח

גווני שיש יצוק לפי מידה וכיור מונח עשוי שיש

מראה לאמבטיה לפי מידה

בנוסף לארון אמבטיה בהזמנה אישית – ניתן להזמין גם מראה לאמבטיה לפי מידה עד רוחב 180 ס"מ למראה מלבנית וקוטר 100 ס"מ לעגולה. ניתן להזמין מראה עם מסגרת, ללא מסגרת וגם כמרחפת. ניתן להזמין מסגרות במגוון צבעים רחב.

  •  

על מנת להתרשם מהמבחר, מרעיונות העיצוב ומטיב החומרים- מומלץ להגיע אלינו לאולם התצוגה בראשון לציון. תקבלו ייעוץ מאנשי מקצוע מהדרגה הראשונה בתחום ארונות אמבטיה בהתאמה אישית.