מגוון רחב של אריחים משווק על ידינו בשרון קרמיקה מאז 1985. אנו מייבאים גרניט פורצלן, קרמיקה, אבני צפחה, ריצוף אוריינטאלי ("מצויר"), דקורים, פסיפסים ועוד..

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה בראשון לציון להתרשם מהמגוון הרחב של המוצרים- מהטקסטורה, מהצבעים ומהאיכות. 

יודעים כבר מה אתם רוצים להזמין? צרו איתנו קשר כאן .

גרניט פורצלן ספרד איטליה

אנו מייבאים מהחברות מהמתקדמות והמוכרות בעולם, מספרד ואיטליה- sintesi, mainzu, keros, halcon ועוד.

קטגוריות ריצוף

ניתן להיכנס לקטגוריות הבאות ולהתרשם מאריחים: ריצוף לבית, ריצוף לחצר, אריחים דמוי עץ, אריחים מצוירים, דמוי שיש וריצוף וחיפוי לאמבטיה.

ריצוף לבית דוגמאות

ריצוף לבית

ריצוף חוץ תמונות

ריצוף חוץ

ריצוף דמוי עץ

 דמוי עץ

גרניט פורצלן דמוי שיש מבריק

 דמוי שיש

אריחים מצוירים איטליה

ריצוף מצויר

ריצוף לאמבטיה - חיפוי לאמבטיה

לחדר האמבטיה

סוגי ריצוף לבית – גרניט פורצלן

לפורצלן כמה סוגים עיקריים לבית: מזוגג, מט משי, לפטו, מלוטש ואנטי סליפ. 

גרניט פורצלן מזוגג

אריח מצופה בשכבה המגינה עליו מפני שחיקה וספיגה. הזיגוג מונע מחומרים שונים להיספג לגוף האריח. אריחים אלה חזקים ואיכותיים ומומלצים הן לקיר והן לרצפה. 

גרניט פורצלן מט משי 

אריח מזוגג במגע עדין. האריח נקרא גם אריח בגימור סאטן. יתרון גדול של אריחים מסוג זה הוא שהם לא צוברים לכלוך לעומת אריחים מחוספסים יותר.

 גרניט פורצלן לפטו

אריח מזוגג העובר תהליך ליטוש עדין ובסופו מקבל מראה מבריק עדין ושומר על זיגוג למניעת ספיגה.

גרניט פורצלן מלוטש  

אריח שעבר ליטוש והפך למבריק. לא מתאים למקומות חיצוניים בשל חלקלקות יותר גבוהה. אריחים אלה מגיעים ללא זיגוג, לכן יש להשגיח מפני ספיגה יתר על המידה. 

גרניט פורצלן אנטי-סליפ 

אריחים בתקן R10 ,R11 או R12. אריחים אלה מיועדים למשטחים רטובים כגון חדר אמבטיה, חצר או אפילו על יד בריכה. אריחים אלה מגיעים במבחר גדול של גדלים ועיצובים שונים. 

 

גרניט פורצלן הוא הסוג המודרני של אריח, מתאפיין בעמידות גבוהה, ומחירו סביר ביחס לחומרים כמו אבן טבעית ושיש והוא כיום החומר הנפוץ בישראל לריצוף וחיפוי.

ניתן להשיג גרניט פורצלן בכל גוון, גודל, הדפס וציור, מבריק או מאט. כאשר משתמשים באריחי פורצלן יש לשמור על מרווח של 3 מ"מ לפחות בין אריח לאריח. הגרניט פורצלן בעל מידות מדויקות יחסית לשאר אריחי הקרמיקה ובנוסף, אם האריח נפגם, הפגיעה לא תבלוט לעין כמו באריחי הקרמיקה המזוגגים.

כמה טיפים לפני שיפוץ..

  •  מבחר סוגי הריצוף והחיפוי גדל משנה לשנה. אם בשנים עברו אריחים מרובעים וקטנים היוו סטנדרט, הרי שהיום מדובר באריחים גדולים בצורות שונות ולעיתים אף משונות. 
  •  מומלץ לקבל המלצות על רצף מיומן, לבקש כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים ולסקור את השוק כמה שאפשר. גם אם השקעתם באריח איכותי ויקר, בעל מקצוע לא מקצועי יכול לקלקל את המראה הסופי.
  •  בעת היישום מומלץ לשמור על מרווח בין האריחים ולא להצמידם. לעיתים קרובות משטח ההדבקה לא ישר לגמרי או תזוזות טבעיות של האדמה יכולים לגרום לפיצוצים בקצוות האריחים במידה והאריחים צמודים. 
  • מומלץ לקנות מעט יותר מהכמות הנדרשת. יש לקחת בחשבון חיתוכים, שבר אריחים בעת העבודה או בעתיד ותוספת עבור חיתוך פאנלים.